GIMNAZIJOS SKYRIAUS MOKYTOJAI

 Eil  nr.  Pavardė, Vardas Dėstomas dalykas

 El. paštas

1. Bagdonienė Vaiva anglų k. bagdonienevaiva@vavm.lt
2. Bartaševičienė Jurgita biologija bartasevicienejurgita@vavm.lt
3. Brazauskas Gintaras geografija brazauskasgintaras@vavm.lt
4. Filipčik Zofija rusų k. filipcikzofija@vavm.lt
5. Jokimaitytė Danutė tikyba jokimaitytedanute@vavm.lt
6. Keršienė Ona lietuvių k. ugdymas@vavm.lt
7. Klim Česlava lenkų k. klimceslava@vavm.lt
8. Lapeika Vytautas fizika lapeikavytautas@vavm.lt
9. Liepinaitis Sigitas kūno kultūra liepinaitissigitas@vavm.lt
10. Maleckas Povilas kūno kultūra maleckaspovilas@vavm.lt
11. Maleckienė Liuda istorija maleckieneliuda@vavm.lt
12. Pakalniškienė Vaida lietuvių k. pakalniskienevaida@vavm.lt
13. Pažusienė Aldona lietuvių k. pazusienealdona@vavm.lt
14. Pusvaškienė Lilija anglų k. pusvaskienelilija@vavm.lt
15. Rimšienė Ona matematika rimsieneona@vavm.lt
16. Rudžianskienė Greta etika rudzianskienegreta@vavm.lt
17. Schmid Renata lietuvių k. schmidrenata@vavm.lt
18. Stungys Einoras kūno kultūra stungyseinoras@vavm.lt
19. Ščiuplienė Giedrė lietuvių k. sciuplienegiedre@vavm.lt
20. Šliožaitė-Snarskienė Aistė lietuvių k. sliozaite-snarskiene@vavm.lt

PROFESIJOS MOKYTOJAI

Eil. Nr. Pavardė, vardas   El. paštas
1. Bilinskas Mečislovas Profesinis mokymas bilinskasmecislovas@vavm.lt
2. Bolkovskis Romanas Profesinis mokymas bolkovskisromualdas@vavm.lt
3. Bružas Apolinaras Profesinis mokymas bruzasapolinaras@vavm.lt
4. Bukauskas Virgilijus Profesinis mokymas bukauskasvirgilijus@vavm.lt
5. Gaižutienė Jolanta Profesinis mokymas gaizutienejolanta@vavm.lt
6. Gelažauskas Antanas Profesinis mokymas gelazauskasantanas@vavm.lt
7. Gžybovski Romuald Profesinis mokymas
8. Jakštienė Lidija Profesinis mokymas jakstienelidija@vavm.lt
9. Janecka Remigijus Profesinis mokymas janeckaremigijus@vavm.lt
10. Jurevičius Valdas Profesinis mokymas jureviciusvaldas@vavm.lt
11. Kabelis Vitalij Profesinis mokymas kabelisvitalijus@vavm.lt
12. Kisielis Gediminas Profesinis mokymas kisielisgediminas@vavm.lt
13. Klevas Tadas Profesinis mokymas klevastadas@vavm.lt
14. Kriaunevičienė Gražina Profesinis mokymas kriaunevicienegrazina@vavm.lt
15. Kuncevič Pavel Profesinis mokymas kuncevicpavel@vavm.lt
16. Malinovski Zigmond Profesinis mokymas malinovskizigmund@vavm.lt
17. Mockus Vytautas Profesinis mokymas mockusvytautas@vavm.lt
18. Nanevičius Leonidas Profesinis mokymas naneviciusleonidas@vavm.lt
19. Pavlov Jevgenij Profesinis mokymas pavlovjevgenij@vavm.lt
20. Petrauskas Darius Profesinis mokymas petrauskasdarius@vavm.lt
21. Ragauskas Tadas Profesinis mokymas ragauskastadas@vavm.lt
22. Rutkauskas Rytis Profesinis mokymas rutkauskasrytis@vavm.lt
23. Sapronienė Vigilija Profesinis mokymas sapronienevigilija@vavm.lt
24. Sladkevičius Nerijus Profesinis mokymas sladkeviciusnerijus@vavm.lt
25. Smolnikovas Mantas Profesinis mokymas automechanikuskyrius@vavm.lt
26. Stankus Jonas Profesinis mokymas stankusjonas@vavm.lt
27. Statkus Vytautas Profesinis mokymas statkusvytautas@vavm.lt
28. Šimelis Audrius Profesinis mokymas simelisaudrius@vavm.lt
30. Šlyterytė Kristina Profesinis mokymas slyterytekristina@vavm.lt
31. Žostautas Kęstutis Profesinis mokymas zostautaskestutis@vavm.lt