Vidurinio ugdymo programos kartu su profesinio mokymo programa

2016-2017m.m. I pusmečio pažangumo rezultatai

Geriausi grupių mokiniai

         I kursas                                                                                                                                   II kursas                                                         

 

Grupė Mokinys Vidurkis Grupė Mokinys Vidurkis
AV16/1 Raudonis Gediminas 8,2 AV15/1 Bartkevič Edgar 8,0
AV16/1 Beinarys Jokūbas 7,6 AV15/1 Marčiulaitis Arnas 7,5
AV16/1 Gančar Deividas 7,6 AV15/1 Mašaro Valerij 7,5
AV16/1 Seselskis Paulius 7,5 AV15/2 Makevič Raimund 7,09
AV16/1 Bilinskis Ričard 7,4 AV15/3 Ilgevičius Evaldas 7,6
AV16/2 Mankevič Radomir 7,55 AV15/3 Bogdanovičius Deividas 7,0
AV16/2 Pečenkovas Arnold 7,27 AEV15/1 Jankauskas Rytis 8,0
AV16/2 Ignatovič Andrej 7,18 AEV15/1 Mikulionis Stanislovas 7,3
AV16/2 Anukevičius Vadimas 7,09 AEV15/1 Baliukonis Dovydas 7,2
AV16/3 Špilevskis Edgaras 8,4 AEV15/1 Godliauskas Mindaugas 7,1
AV16/3 Nadzeika Deividas 7,6 AEV15/1 Kukta Andrius 7,0
AV16/3 Latukas Laurynas 7,4 AEV15/2 Pesliakas Evaldas 7,4
AV16/3 Eidiukevič Erikas 7,4 AEV15/2 Gudonis Justinas 7,3
AV16/3 Kabešovas Jaroslavas 7,4 AEV15/2 Klevinskas Titas 7,0
AV16/4 Kvizikevičius Evaldas 7,7 EV15 Antonenko Edgaras 8,0
AV16/4 Grebnev Artur 7,0 EV15 Lasevičius Dominykas 7,9
AV16/5 Barzda Laurynas 7,8 EV15 Stanulionis Edgaras 7,4
AV16/5 Savickis Dominykas 7,7 EV15 Stankevič Raimond 7,0
AV16/5 Girdijauskas Dainius 7,3
EV16/1 Ševcov Georgij 8,7
EV16/1 Makselis Lukas 8,2
EV16/1 Voišnis Janas 7,5
EV16/1 Mascian Edvin 7,4
EV16/1 Milkamanavičius Eugenijus 7,4
EV16/2 Černeckis Erikas 7,6
EV16/2 Pervenis Robertas 7,2
EV16/2 Vinciūnas Marius 7,2
EV16/2 Peniajevas Robert 7,0

 

Profesinio mokymo programa

2016-2017m.m. I pusmečio pažangumo rezultatai

Geriausi grupių mokiniai

         I kursas                                                                                                                                   II kursas                                                         

 

Grupė Mokinys Vidurkis Grupė Mokinys Vidurkis
MA16/1 Mikulski Robert 9,5 A15/1 Vilutis Daumantas 9,6
MA16/1 Graščenkovas Ernestas 8,33 A15/1 Kazakauskas Augustas 9,4
MA16/1 Saulis Stanislovas 8,33 A15/1 Komaras Darius 9,4
MA16/2 Ivanovas Edgaras 9,0 A15/1 Geležauskas Liudvikas 9,0
MA16/2 Tumel Miroslav 9,0 A15/1 Smetanin Pavel 9,0
MA16/2 Kunicki Daniel 8,67 A15/2 Urbonis Darius 8,8
E16/1 Poškus Ugnius 9,73 A15/2 Einikis Rokas 8,4
E16/1 Michalovskij Romas 8,36 A15/2 Ramanauskas Rokas 8,4
E16/1 Jankauskas Mantas 8,27 A15/2 Pumpolovičius Martynas 8,2
E16/2 Cudzanovskis Marius 9,0 A15/3 Platkevičius Tomas 9,75
E16/2 Aršauskas Ričardas 8,82 A15/3 Buzanas Deividas 9,5
E16/2 Jogelas Simas 8,73 A15/3 Gelažauskas Nerijus 9,25
E16/2 Kuncevičius Tomas 8,45 A15/3 Lisovskis Raimondas 9,0
D16 Balsys Audrius 9,43 A15/3 Savel Rafal 8,75
D16 Viesulas Vytautas 8,71 E15/1 Vaitkevičius Giedrius 9,75
D16 Giedrikas Arnas 8,29 E15/1 Gasiūnas Danas 9,25
D16 Voinič Andžej 8,29 E15/1 Rynkevičius Erikas 9,25
S16/1 Savickaitė Justina 9,86 E15/1 Kostygov Viktor 9,0
S16/1 Kozina Eva 9,43 E15/2 Mockus Kęstutis 9,4
S16/1 Kyguolytė Rūta 9,0 E15/2 Molevičius Tomas 9,2
S16/2 Bartusevičiūtė Vesta 9,14 E15/2 Ramanauskis Mindaugas 9,0
S16/2 Garjonytė Dovilė 9,0
SK16 Minderienė Ona 10,0
SK16 Anufrevičiūtė Jurgita 9,86
SK16 Berūkštienė Loreta 9,86
SK16 Čičiurkienė Ivona 9,86
SK16 Kuzmickaitė Laura 9,86
SK16 Pekarskaja Ana 9,86

 

         III kursas

 

Grupė Mokinys Vidurkis Grupė Mokinys Vidurkis
AV4/1 Skebas Evaldas 9,25 AV4/2 Krutkis Algimantas 10,0
AV4/1 Purkevičius Aivaras 9,0 AV4/2 Pičkovskis Tomas 9,0
AV4/1 Vilkancas Darius 9,0 AV4/2 Puncevič Radoslav 9,0
AV4/1 Akulevičius Karolis 8,75 AV4/2 Širvinski Tomaš 9,0
AV4/1 Rutkauskas Domantas 8,75 AV4/2 Mažeiko Albert 8,75
AV4/3 Dūda Paulius 9,33 AV4/4 Čivilis Justinas 10,0
AV4/3 Kasperavičius Donatas 8,67 AV4/4 Menickis Darius 9,33
AV4/3 Smirnov Artūras 8,67 AV4/4 Binkis Simonas 9,0
AV4/3 Bulauka Marius 8,33 AV4/4 Sosnovskij Tadas 9,0
AV4/3 Trainavičius Simonas 8,33 AV4/4 Bulonas Dainius 8,33
AEV4/1 Ragauskas Anupras 9,5 AEV4/2 Baumila Julius 9,25
AEV4/1 Liumparas Gervalvas 9,25 AEV4/2 Černiauskas Aivaras 9,0
AEV4/1 Januška Benediktas 9,0 AEV4/2 Čirvinskas Paulius 8,25
AEV4/1 Kriaučiūnas Giedrius 9,0 AEV4/2 Cyronok Ričard 8,0
AEV4/1 Mačiulis Julius 8,5 AEV4/2 Vilkanec Erik 8,0

BACK

Mes Jais didžiuojamės !