Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos moksleivių sporto varžybų nugalėtojai

Data Užimta vieta

Vilniaus regiono varžybos

Rezultatai

Dalyviai

2015.05.13

VI

Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų lengvosios atletikos varžybos.

6-ta vieta

Ruzgas Juzefas, AEV4/2

Novikas Deividas, AEV4/2

Vilkanec Erik, AEV4/2

Masalskis Giedrius, AV4/3

Vaitkunskas Deividas, AEV4/1

Stadalnykas Tomas, A4/2

Paurys Edgaras, AE4/1

Balsys Audrius, AE4/1

Murzin Artūr, AE4/1

2015.04.29 V Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų smiginio varžybos.

5-ta vieta

Bačanskas Gintaras, A4/1

Jankauskas Evaldas, A4/1

Mažvila Martynas, AE4/2

2015.04.12 VIII Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų futbolo varžybos.

8 – vieta

Pavel Nekliudov A3/2

Olgerd Markėvič A3/1

Edvin Bludinskij AV2/3

Edvinas Čepulionis AEV2/2

Deividas Nedzeckas AV2/1

Andžej Jasiulevič AV4/2

Daniel Gulbicki AV4/2

Klemens Kunicki AV4/2

2015.03.26 II Vilniaus regiono profesinių  mokymo įstaigų mokinių vaikinų virvės traukimo varžybos.

2-ra vieta

Neverkevič Silvestr, A4/1

Voiciukevič Dariuš, A4/1

Šidlovski Liudvik, A4/1

Duinovski Gžegož, AE4/1

Narvoiš Edvard, AV2/4

Šapola Rokas, A4/2

2015.03.18 IV Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų tinklinio varžybos.

4-ta vieta

Miliuškevič Jeroslav, A4/1

Taraškevič Robert, A4/1

Milkevič Erik, AE4/2

Balcevič Raimondas, AEV3/1

Kimbaras Ričardas, AEV3/1

Menickis Darius, AV4/4

Dainius Dabašauskas, AV3/1

Dovydas Drėgva, AV3/1

Ernestas Balčenka, AV3/1

Edvinas Taparauskas, AV3/1

Deividas Taparauskas, AV3/1

Donatas Visockas, AV3/1

2014-2015 III Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų krepšinio varžybos.

 

3-vieta

Edvinas Taparauskas, AV3/1

Dovydas Drėgva, AV3/1

Elijus Vidrickas, A3/2

Deividas Taparauskas, AV3/1

Limantas Keršys, AV3/2

Tautvydas Smailys, AE4/1

Svajūnas Šakalys, A3/2

Aurimas Poškus, AE4/2

Tomas Stadalnyas, A4/2

Lukas Giedraitis, AV2/3

Erikas Bralkovskis, AV3/2

Šarūnas Misiūnas, AV2/1

 

2014-2015

 

 

IV Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų šachmatų varžybos

4-vieta

Gintaras Bačanskas, A4/1

Žilvinas Graitavičius, AV2/1

2014-2015

 

V Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų šaškių varžybos.

5-vieta

Sylvestras Neverkevičius, A4/1

Edmundas Lisauskas, AEV3/2

2014.11.27 II Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų stalo teniso varžybos.

2-ra vieta

Šarūnas Jurgutgis, AEV4/2

Jonas Dapkus, AE3/2

Egidijus Petkevičius, AV4/3

Paulius Kuzborskis, AEV2/2

2014.10.01 VI Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų kroso varžybos

6-ta vieta

Robertas Paškovski, AV4/3

Miroslav Makevič, AV3/2

Jonas Repečka, AEV4/1

Erik Valichovas, A4/1

Visvaldas Minkevičius, AV4/3