SPORTO VARŽYBŲ NUGALĖTOJAI

Data Užimta vieta

Vilniaus regiono varžybos

Dalyviai
2020-02-12 I Vilniaus regiono profesinių mokyklų vaikinų tinklinio varžybos Daniel Okulovič EV18/2
Tomaš Pilecki E19/4
Deividas Sosnovskis A19/3
Albertas Pumputis E19/2
Edvin Makovski K19
Bogdan Rynkevič K18
Karolis Praskorys E18/2
Aidas Malinauskas EV17/7
Marek Stankevič A18/2
Viktoras Slugevičius AV19/3
Treneris : Sitas Liepinaitis
2019-12-18 II Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų vaikinų stalo teniso varžybos Gabriel Gorbač AV18/3
Einaras Deniušis AEV17/1
Eimantas Bukelis AV18/2
Treneris: Einoras Stungys 
2019-12-11 III Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų vaikinų futbolo varžybos Bukelis Eimantas AV18/2
Geršanov Daniil EV18/3
Jakovič Raimond AV19/1
Jurgutis Šarūnas K19
Lopato Edvin AV18/2
Monogarov Nikita EV19/1
Morozovas Dainius EV19/1
Radevič Robert EV18/3
Skakunas Aleksandras EV18/3
Snirnov Sergej EV18/3
Šilobritas Deimantas AV18/2
Krasinskij Maksim
Treneris: Povilas Maleckas 
2019-03-12 II Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų vaikinų krepšinio varžybos Edgaras Melto A18/2
Andžej Višnevski A17/4
Lukas Kmelnickas AV18/2
Lukas Sidaravičius AV16/1
Urbelis Rokas E18/1
Lukas Mikelinskas K18
Rokas Garifovas EV18/1
Gediminas Šerėjus A18/2
Domantas Darius Ridiks E18/3
Karolis Praskorys E18/2
Robertas Zulys AV18/4
2019-03-06 II Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų vaikinų tinklinio varžybos Bogdan Rynkevič K18
Danielius Mikianec EV17/7
Aidas Malinauskas EV17/7
Maksim Subač EV18/3
Patryk Bogdanov E18/1
Marek Stankevič A18/2
Karolis Praskorys E18/2
Laurynas Radatavičius AEV17/1
2018-11-14 Mokyklos mokinių stalo teniso varžybos I vieta Einaras Deniušis AEV17/1
II v ieta Gedris Albert AV18/4
IIIvieta Tobertas Radėvič EV18/3
2018  03-04 III Vilniaus regiono vaikinų futbolo varžybos Artur Lipnevič AV16/1
Egidijus Grinius E16/2
Edvin Gudan AV15/1
Vitalij Petrusevič AV15/1
Ričardas Bilinskis AV16/1
Jan Makarevič AV16/2
Paulius Timinskas AV16/3
Edvin Cviklinskij AEV17/2
Daniel Pašun AEV 17/4
Tomas Prusevičius AV16/
2018-03-28 III Vilniaus regiono vaikinų virvės traukimo varžybos Sidorenka Rolandas EV16/2
Beinoravičius Darius E17/1
Malkovskis Augustinas EV16/1
Rudys Rimvydas KD17
Sobeski Patrik EV16/2
Rynkevič Januš EV16/1
2018-03-07 IV Vilniaus regiono vaikinų tinklinio varžybos
Balkovski Lukaš EV16/2
Linartas Lukas AV16/2
Vasiljevas Alanas AEV17/1
Vinciūnas Marius EV 16/2
Staniulionis Edgaras EV15
Žydelis Giedrius EV16/1
Seselskis Paulius AV16/1
Mikianec Danielius EV17/7
Malinauskas Aidas EV17/7
Jankauskas Rytis AEV15/1
Kvizikevičius Evaldas AV16/4
Datenis Rolandas AV15/3
Šnabovič Maksim AV16/4
Radatavičius Laurynas AEV17/1
2018-02 III Vilniaus regiono vaikinų krepšinio varžybos Saulius Stanislovas MA16/1
Šarūnas Miklaševičius MA16/1
Lukas Sidaravičius AV16/1
Ernestas Žala MA16/1
Dominykas Šiaudinis MA16/1
Artur Grebnev AV16/4
Evaldas Kvizikevičius AV16/4
2018-01-08 IV Vilniaus regiono vaikinų šaškių varžybos Domantas Naimavičius AV16/5
Ignatovič Andžej AV16/2
Pavlov Nikita AV16/2