Atstovavome Lietuvos profesinio mokymo įstaigas STRASBŪRE!

  • Titulinis
  • Atstovavome Lietuvos profesinio mokymo įstaigas STRASBŪRE!

Atstovavome Lietuvos profesinio mokymo įstaigas STRASBŪRE!

Trečius metus Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla sėkmingai dalyvauja MEPA (Mokyklos Europos Parlamento Ambasadorės) projekto veiklose, todėl vieninteliai iš Lietuvos profesinio mokymo įstaigų buvome pakviesti sudalyvauti Euroscola renginyje, kuris vyko Strasbūre. 8 mokinių komanda, kartu su istorijos mokytoja J. Bielinyte,  nuvyko į Strasbūrą.

Mokinius, susirinkusius iš visų 27 ES šalių, pasveikino EP pirmininkė Roberta Metsola. Vėliau į moksleivių užduotus klausimus atsakinėjo EP vicepirmininkas iš Latvijos Roberts Zile. Dalyvavome ir antroje Euroscola veiklų dalyje, kurioje vyko EP narių darbo simuliacija. Buvo nagrinėjami įvairūs klausimai: žaliojo kurso bei nulinės taršos politikos. Moksleiviai turėjo galimybę išbandyti EP narių balsavimo technologijas. Mokytojams tuo metu buvo skaitoma paskaita apie propagandos paplitimą, bei mokoma kaip mokyti mokinius, kad jie  atpažintų skirtingas propagandos rūšis.

Kelionės metu aplankėme Dresdeną, Niunbergą, Strasbūrą. Labiausiai mūsų mokiniams patiko Prahos senamiestis. Sužinojome daug įdomių dalykų iš gidės Jūratės, kuri lydėjo mus visos kelionės metu.

Šaunu, kad mokiniai, kartu ir juos supanti aplinka, plečia akiratį, jaučia politinių aktualijų pulsą!

Galerija
Skip to content