Auginame Lietuvos verslo lyderius!

  • Titulinis
  • Auginame Lietuvos verslo lyderius!

Auginame Lietuvos verslo lyderius!

Tai – Lietuvos Junior Achievement (LJA) šūkis.  LJA  beveik 30 metų sėkmingai įgyvendina ekonominio švietimo, verslumo ugdymo, finansinio raštingumo ir ugdymo karjerai programas mokyklose, profesinio mokymo įstaigose. Šiais mokslo metais Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla prisijungė prie LJA ir  dalyvauja įvairiose verslumą skatinančiose veiklose.

Gruodžio 11 d.  „Litexpo“  parodų ir kongresų centre vyko LJA verslumo kalėdinė mugė.  Joje mokomosios bendrovės, dalyvaujančios „accelerator_x“  programoje, pirmą kartą pristatė savo sukurtas paslaugas ir produktus. Renginyje dalyvavo 130 jaunųjų bendrovių ir  beveik 400 mokinių.

VAVM dalyvavo mugėje su savo verslo idėja – raktų pakabukai, simbolizuojantys automobilio ratą, pagaminti 3 D spausdintuvu . Mokykloje yra įkurta bendrovė VAVM,  kurios tikslas susipažinti su verslo idėjos generavimu, verslo vystymu, verslo procesų valdymu, savo produkto pristatymu, produkto reklama. Su mokiniais verslumo pagrindus analizuoja profesijos mokytoja Mažena Kondratovič.

Daugiau apie renginį …

Daugiau apie Lietuvos Junior Achievement:  https://lja.lt/

Galerija