Diskusija su darbdaviais Sektoriniame centre

  • Titulinis
  • Diskusija su darbdaviais Sektoriniame centre

Diskusija su darbdaviais Sektoriniame centre

VAVM Sektoriniame praktinio mokymo centre vyko susitikimas – diskusija su darbdavių atstovais. Pagrindinė susitikimo tema – bendradarbiavimas  ir skatinimas įsitraukti į pameistrystę, jos nauda dalyvaujančioms šalims – darbdaviui, profesinio mokymo institucijai ir pameistriui.

Kadangi mokykla dalyvauja Erasmus + programos KA3 projekte Eduwork.Net, analizuojančiame pameistrystės patirtį įvairiais pjūviais, susirinkusiems pristatėme informaciją apie vykdytą profesinio mokymo absolventų apklausą apie patirtį praktikos įmonėse ir pameistrystės metu, apklausos išvadas, informaciją apie virtualią tinklų kūrimo erdvę, jos naudą prisijungusiems vartotojams, tarptautinių veiklų ir mobilumų galimybes.

Šaunu, kad darbdaviai su susidomėjimu klausėsi pateikiamos informacijos, buvo aktyvūs, domėjosi pameistrystės mokymo formos vykdymo procesu, yra pasirengę bendradarbiauti su mokykla, siekiant paruošti darbo rinkos lūkesčius atitinkančius specialistus.

Susidomėjusius pateikta projektine informacija darbdavius ir profesinio mokymo įstaigas, kviečiame prisijungti prie virtualios tinklų kūrimo erdvės https://vetmobility.eu/

Daugiau informacijos apie projektą https://www.eduwork.net/…/wbl-same-concept-different…/