GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS 2022

  • Titulinis
  • GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS 2022

Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas

„GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS 2022“

2022 m. kovo 15-16 d. įvyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių, kurie mokosi pagal automobilių mechaniko ir automobillių elektromechaniko/automobilių elektros įrengimų remontininko  profesinio mokymo programas, nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2022“ antrasis etapas.

Konkursas buvo vykdomas Lietuvos regionų profesinio mokymo įstaigose. Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje dalyvavo Elektrėnų profesinio mokymo centro, Švenčionių profesinio rengimo centro, Vilniaus agroekologijos mokymo centro, Utenos regionino profesinio mokymo centro ir Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos pirmojo konkurso etapo nugalėtojai. Konkurso, organizuojamo UAB „Inter Cars Lietuva“ ir Variklinių transporto priemonių, laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodinės komisijos, antrajame etape dalyvavo geriausius rezultatus parodę mokiniai iš Lietuvos profesinio mokymo įstaigų.

Labai džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos mokiniais Mantu Lazarkevičiu ir Adomu Leonovičiu, kurie puikiai atliko užduotis ir pateko į finalinį trečiąjį konkurso etapą.