Mūsų mokinys ant 2021 metų Jaunojo automechaniko konkurso pakylos!

  • Titulinis
  • Mūsų mokinys ant 2021 metų Jaunojo automechaniko konkurso pakylos!

Mūsų mokinys ant 2021 metų Jaunojo automechaniko konkurso pakylos!

Sveikiname ir džiaugiamės Edvino Mortūno iš Vilniaus automobilių mechanikos ir verslo mokyklos tarptautiniame Jaunojo automechaniko konkurse Varšuvoje laimėta trečia vieta!!!

Šių metų rugpjūčio 21 ir 22 dienomis septyni geriausi jaunieji automechanikai iš Bulgarijos, Estijos, Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Lenkijos ir Vengrijos dalyvavo ketvirtajame tarptautiniame Jaunųjų automechanikų konkurso finale Varšuvoje ir varžėsi dėl 2021 metų jaunojo automechaniko titulo. Iš viso šių metų atrankos etapuose dalyvavo per 3000 mokinių iš daugiau nei 250 mokyklų.

Konkursas vyko renginio organizatoriaus įmonės „Inter Cars“ mokymo centre. Per dvi dienas dalyviai turėjo atlikti 10 praktinių užduočių. Užduotys parengtos pagal naujausius automobilių techninės priežiūros standartus.

Edvino Mortūno įspūdis po konkurso – dalyvių kompetencijos lygis buvo ganėtinai vienodas – tai sukėlė azartą ir konkuravimą taškas į tašką. Sudėtingiausia buvo tai, kad visoms užduotims atlikti skirtas laikas buvo ribotas, taigi rezultatus labai lėmė atidumas.

Dažnai mokiniai baiminasi dalyvauti tokiuose renginiuose. Edvino mintys ir padrąsinimas mokiniams:
„Tiesa, pradžioje pagalvoji apie jaudulį, nesėkmes, baimę dėl vertinimo, bet iš tiesų visi yra draugiški, o atmosfera labai maloni. Mokykloje būtina siekti kuo daugiau, jei pasitaiko tokių pasiūlymų, reikia naudotis jais ir svarbiausia nebijoti.
Ši profesija tinka ne visiems: reikia būti kruopščiam ir atidžiam. Automobiliai nuolat atnaujinami ir techniškai skiriasi nuo senesnių modelių, todėl turi tuo gyventi. Būtina sekti naujausias tendencijas ir domėtis technologijomis“, – pataria E. Mortūnas.

Šiais metais UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamo nacionalinio automechanikų profesinio meistriškumo konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2021“ finalinis etapas, kuriame varžėsi 10 geriausių profesinių mokyklų auklėtinių iš visos Lietuvos, vyko 2021 m. birželio 26 ir 27 dienomis VAVM Sektoriniame praktinio mokymo centre. Aštuntą kartą iš eilės vykstančio konkurso pradiniuose etapuose iš viso dalyvavo virš 500 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių, siekiančių įgyti automobilių mechaniko arba automobilių elektros įrengimų remontininko specialybę.

2022 m. Inter Cars organizuojamo konkurso finalas bus rengiamas Vengrijoje. Į jį vėlgi keliaus geriausią rezultatą parodęs nacionalinio Inter Cars organizuojamo Jaunojo automechaniko konkurso dalyvis. Domėkitės, ruoškitės, dalyvaukite ir siekite daugiau!

Daugiau info apie 2021 m. tarptautinį Jaunojo automechaniko konkursą:

https://intercars.lt/lt/naujienos/lietuvis-ant-2021-metu-jaunojo-automechaniko-konkurso-pakylos/?fbclid=IwAR2sffq2hw6MAW_5Mf9K4QPyT1cX6e80VWFMAfPAhJW_CVxUM0iop7KvZc0

https://www.youngcarmechanic.com/news/young-car-mechanic-international-finale-august-21-22-2021

Info apie nacionalinį 2021 m. Jaunojo automechaniko konkursą:

https://www.youtube.com/watch?v=ta0YW_p0qes&t=30s

Info apie VAVM pasiekimus nacionaliniuose Jaunojo automechaniko konkursuose:

https://vavm.lt/nacionaliniai-konkursai/

Info apie Jaunojo automechaniko konkursą konkurso svetainėje

https://www.jaunasisautomechanikas.lt/