Projekto EDUWORK.NET tarptautinė konferencija ir partnerių susitikimas

  • Titulinis
  • Projekto EDUWORK.NET tarptautinė konferencija ir partnerių susitikimas

Projekto EDUWORK.NET  tarptautinė konferencija ir partnerių susitikimas

 2021 – 11 – 10/11

 Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla dalyvauja Erasmus + programos politinių reformų rėmimo projekte Eduwork.net.

 Projekte yra suplanuota daug veiklų, kurių tikslas kurti profesinio mokymo ir mokymo paslaugų teikėjų bei darbo pasaulio tinklus ir partnerystes regioniniu, nacionaliniu ir Europos lygiu, ugdyti reikiamus gebėjimus, veiksmingai įgyvendinti nacionalines ir Europos profesinio mokymo ir pameistrystės strategijas bei remti profesinio mokymo teikėjus, organizuojant profesinio mokymo studentų mobilumą užsienyje.

Šių metų lapričio mėn. 10 d. mokyklos vadovė Elena Pelakauskienė ir projekto veiklų vadovė Lilija Pusvaškienė dalyvavo hibridinėje tarptautinėje  konferencijoje Graikijoje. Renginyje gyvai ir nuotoliu dalyvavo apie 100 dalyvių iš Italijos ir projekto partnerių šalių.

Konferencijos metu, partneriai iš Graikijos pristatė vieną iš projekto metu sukurtų intelektinių produktų – virtualią informacinę tinklų kūrimo erdvę bei profesinio mokymo personalo ir studentų tarptautinio mobilumo projektų galimybės pagal ΚΑ1 Erasmus +  programą. Taip pat buvo pristatyta tema apie  tinklų kūrimo ir bendradarbiavimo tarp profesinio mokymo paslaugų teikėjų ir įmonių bendrus tikslus ir abipusę naudą bei COVID-19 poveikį tarptautiniam mobilumui – naujus iššūkius. Atskira konferencijos dalis buvo skirta pameistrystės temai, buvo skaitom pranešimai apie skaitmeninių ir minkštųjų įgūdžių vaidmenį mokantis darbo vietoje, įmonės mentorių, dirbančių su pameistryste, mokymas ir sertifikavimas, buvo pristatyti profesinio mokymo studentų pameistrystės stebėjimo mechanizmo apklausos šalyse partnerėse rezultatai.

Konferencija buvo labai geras įvadas į lapkričio 11 dieną vykusį projekto partnerių susitikimą, kurio metu buvo įvertintos atliktos veiklos ir sukurti intelektiniai produktai, aptartos likusios suplanuotos veiklos bei projekto rezultatų sklaidos gairės.

Dėl pandemijos keičiasi bendravimo įpročiai – 2 metus bendravome su partneriais, vykdėme projektines veiklas, nepažinodami vieni kitų, todėl kontaktinis susitikimas Graikijoje buvo labai laiku ir vietoje.

Daugiau apie projektą https://www.eduwork.net/

Virtualios info tinkų kūrimo erdvės nuoroda https://www.eduwork.net/virtual-networking-space/

Jeigu domitės Erasmus + galimybėmis ir planuojate mobilumo vizitus, prisijunkite:  http://vetmobility.eu #eduwork.net #erasmus+ #mobility #vet