Saugaus eismo dienos konkursas VAVM

  • Titulinis
  • Saugaus eismo dienos konkursas VAVM

Nuo 2006 m. Lietuvoje minima saugaus eismo diena. Ta proga policija ragina gyventojus būti kelyje atidesniais, pakantesniais ir rūpestingesniais, pagalvoti ne tik apie save, bet ir apie kitų saugumą.

Šiais metais mūsų mokykla nutarė netradiciškai pažymėti progą – surengti konkursą. Konkurse dalyvavo Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos darbuotojai ir mokiniai.

Nuo š.m. kovo mėn. 29 iki 31 d. dalyviai pasitikrino savo teorines kelių eismo taisyklių žinias I etape, atsakydami į teorinio testo klausimus tiesiogiai internetiniame klausimyne. Po tris geriausiai pasirodžiusius dalyvius iš kiekvienos grupės pateko į II (finalinį) etapą, kuris vyko VAVM autodrome.

Renginio dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Elena Pelakauskienė ir Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys.

Pagrindinis renginio teisėjas buvo svečias Valdas Valiukevičius. Jis su finalininkais apėjo trasą ir atliko parodomąjį važiavimą.

Dalyviai VAVM autodrome patikrino praktinius savo vairavimo gebėjimus, manevruodami numatytose užduotyse, tikrindami orientaciją ir įgūdžius slidžios dangos trasoje.

Kiekvienas II etapo dalyvis gavo apdovanojimus ir galimybę patobulinti vairavimo įgūdžius.
Renginys neapsėjo be malonių staigmenų – Lietuvos kelių policijos tarnyba laimėjusiam VAVM mokiniui padovanojo pravažiavimą nežymėtu tarnybiniu automobiliu!

Dėkojame už idėją ir puikų jos įgyvendinimą VAVM automechanikų skyriaus vedėjui ir renginio darbo grupei, tikime, kad renginys taps tradiciniu ir laukiame renginio ateinančiais metais!

LNK Vaizdo įrašas 

Galerija