AUTOMOBILIŲ KĖBULO REMONTININKAS 2023

  • Titulinis
  • AUTOMOBILIŲ KĖBULO REMONTININKAS 2023

AUTOMOBILIŲ KĖBULO REMONTININKO PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

,,AUTOMOBILIŲ KĖBULO REMONTININKAS 2023“

Klaipėdos technologijų mokymo centre 2023 m. kovo 24 d. vyko profesinio meistriškumo konkursas „Automobilių kėbulo remontininkas 2023“. Konkursą organizavo Klaipėdos technologijų mokymo centras bendradarbiaudamas su UAB „Tobis“, Variklinių transporto priemonių, laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodine komisija ir Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centru (toliau – KPMPC).

Konkurse varžėsi 8 geriausi Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai. Kiekvienas dalyvis atliko automobilio kėbulo detalės remontą, taip pat dažymo ir lakavimo darbus.
Sveikiname Edgar Šupo, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokinį, iškovojusį trečiąją prizinę vietą.

Visi konkurso dalyviai kartu su savo mokytojais buvo apdovanoti pagrindinio konkurso rėmėjo UAB „TOBIS“, UAB „Audatex Baltics“, KPMPC ir Klaipėdos technologijų mokymo centro prizais, padėkomis ir diplomais.

 Trys geriausiai pasirodę konkurso dalyviai kartu su savo profesijos mokytojais gavo kvietimus vykti į UAB „Tobis“ organizuojamus mokymus Lenkijoje į NOVOL gamyklą šių metų birželio mėnesį, kur turės galimybę patobulinti savo žinias ir įgūdžius.

Mokinį Edgar Šupo konkursui ruošė vyresnysis profesijos mokytojas Virgilijus Bukauskas ir profesijos mokytojas Stasys Navikas.

Skip to content