GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS 2023

  • Titulinis
  • GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS 2023

Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas

GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS 2023

2023 m. kovo 2 d. įvyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių, kurie mokosi pagal automobilių mechaniko ir automobillių elektromechaniko/automobilių elektros įrengimų remontininko  profesinio mokymo programas, nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2023“ antrasis etapas.

Konkursas buvo vykdomas Lietuvos regionų profesinio mokymo įstaigose. Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje dalyvavo Elektrėnų profesinio mokymo centro, Švenčionių profesinio rengimo centro, Vilniaus agroekologijos mokymo centro ir Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos pirmojo konkurso etapo nugalėtojai. Konkurso, organizuojamo UAB „Inter Cars Lietuva“ ir Variklinių transporto priemonių, laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodinės komisijos, antrajame etape dalyvavo geriausius rezultatus parodę mokiniai iš Lietuvos profesinio mokymo įstaigų.

Labai džiaugiamės mūsų mokyklos mokiniais Nutautu Samuoliu ir Andrej Juckevič, kurie puikiai atliko užduotis ir pateko į finalinį trečiąjį konkurso etapą.

Galerija
Skip to content