GIMNAZIJOS SKYRIAUS MOKYTOJAI

 Eil  nr.  Pavardė, Vardas Dėstomas dalykas

 El. paštas

1. Bagdonienė Vaiva anglų k. bagdonienevaiva@vavm.lt
2. Bartaševičienė Jurgita biologija bartasevicienejurgita@vavm.lt
3. Brazauskas Gintaras geografija brazauskasgintaras@vavm.lt
4. Filipčik Zofija rusų k. filipcikzofija@vavm.lt
5. Jokimaitytė Danutė tikyba jokimaitytedanute@vavm.lt
6. Keršienė Ona lietuvių k. ugdymas@vavm.lt
7. Klim Česlava lenkų k. klimceslava@vavm.lt
8. Lapeika Vytautas fizika lapeikavytautas@vavm.lt
9. Liepinaitis Sigitas kūno kultūra liepinaitissigitas@vavm.lt
10. Maleckas Povilas kūno kultūra maleckaspovilas@vavm.lt
11. Maleckienė Liuda istorija maleckieneliuda@vavm.lt
12. Kervienė Rūta matematika kervieneruta@vavm.lt
13. Pažusienė Aldona lietuvių k. pazusienealdona@vavm.lt
14. Pusvaškienė Lilija anglų k. pusvaskienelilija@vavm.lt
15. Rimšienė Ona matematika rimsieneona@vavm.lt
16. Rudžianskienė Greta etika rudzianskienegreta@vavm.lt
17. Schmid Renata lietuvių k. schmidrenata@vavm.lt
18. Stungys Einoras kūno kultūra stungyseinoras@vavm.lt
19. Ščiuplienė Giedrė lietuvių k. sciuplienegiedre@vavm.lt
20. Norkutė Gerda anglų k.. norkutegerda@vavm.lt
21. Žydelienė Inga etika zydelieneinga@vavm.lt

PROFESIJOS MOKYTOJAI

Eil. Nr. Pavardė, vardas   El. paštas
1. Bilinskas Mečislovas Profesinis mokymas bilinskasmecislovas@vavm.lt
2. Bolkovskis Romanas Profesinis mokymas bolkovskisromualdas@vavm.lt
3. Bružas Apolinaras Profesinis mokymas bruzasapolinaras@vavm.lt
4. Bukauskas Virgilijus Profesinis mokymas bukauskasvirgilijus@vavm.lt
5. Černiavskaja Ana Profesinis mokymas cerniavskajaana@vavm.lt
6. Gaižutienė Jolanta Profesinis mokymas gaizutienejolanta@vavm.lt
7. Gelažauskas Antanas Profesinis mokymas gelazauskasantanas@vavm.lt
8. Gžybovski Romuald Profesinis mokymas gzybovskiromuald@vavm.lt
9. Petkienė Julija Profesinis mokymas petkienejulija@vavm.lt
10. Janecka Remigijus Profesinis mokymas janeckaremigijus@vavm.lt
11. Jurevičius Valdas Profesinis mokymas jureviciusvaldas@vavm.lt
12. Kabelis Vitalij Profesinis mokymas kabelisvitalijus@vavm.lt
13. Spiridonovas Aurimas Profesinis mokymas spiridonovasaurimas@vavm.lt
14. Klevas Tadas Profesinis mokymas klevastadas@vavm.lt
15. Kriaunevičienė Gražina Profesinis mokymas kriaunevicienegrazina@vavm.lt
16. Kuncevič Pavel Profesinis mokymas kuncevicpavel@vavm.lt
17. Malinovski Zigmond Profesinis mokymas malinovskizigmund@vavm.lt
18. Mockus Vytautas Profesinis mokymas mockusvytautas@vavm.lt
19. Nanevičius Leonidas Profesinis mokymas naneviciusleonidas@vavm.lt
20. Skulskis Martynas Profesinis mokymas skulskismartynas@vavm.lt
21. Petrauskas Darius Profesinis mokymas petrauskasdarius@vavm.lt
22. Ragauskas Tadas Profesinis mokymas ragauskastadas@vavm.lt
23. Rutkauskas Rytis Profesinis mokymas rutkauskasrytis@vavm.lt
24. Lapienis Žygimantas Profesinis mokymas lapeniszygimantas@vavm.lt
25. Sladkevičius Nerijus Profesinis mokymas sladkeviciusnerijus@vavm.lt
26. Smolnikovas Mantas Profesinis mokymas automechanikuskyrius@vavm.lt
27. Stankus Jonas Profesinis mokymas stankusjonas@vavm.lt
28. Statkus Vytautas Profesinis mokymas statkusvytautas@vavm.lt
29. Mažvilaitė Lina Profesinis mokymas mazvilaitelina@vavm.lt
30. Šlyterytė Kristina Profesinis mokymas slyterytekristina@vavm.lt
31. Žostautas Kęstutis Profesinis mokymas zostautaskestutis@vavm.lt
32. Velavičius Edvardas Profesinis mokymas velaviciusedvardas@vavm.lt
33. Vaitkevičius Giedrius Profesinis mokymas vaitkeviciusgiedrius@vavm.lt
34. Bilevičius Aurimas Profesinis mokymas bileviciusaurimas@vavm.lt
35. Stragauskas Gediminas Profesinis mokymas stragauskasgediminas@vavm.lt
36. Navikas Stasys Profesinis mokymas navikasstasys@vavm.lt
37. Endrijaitis Eduardas Profesinis mokymas endrijaitiseduardas@vavm.lt
38. Bikantė-Sapsai Jolanta Profesinis mokymas bikante-sapsaijolanta@vavm.lt
39. Mikailionienė Vidutė Profesinis mokymas mikailionienevidute@vavm.lt
40. Šiušienė Dalia Profesinis mokymas siusienedalia@vavm.lt
41. Kondratovič Mažena Profesinis mokymas kondratovicmazena@vavm.lt