VAVM – akredituota „Erasmus“ mokykla!

  • Titulinis
  • VAVM – akredituota „Erasmus“ mokykla!

Ilgai lauktas pasiekimas pagaliau mūsų! Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklai suteikta „Erasmus“ akreditacija! 

 „Erasmus“ akreditacija yra naujoviškas būdas dalyvauti tarptautinio mobilumo veikloje. Ji- tarsi Erasmus+ nario bilietas.

Nuo 2021 m. prasideda naujas programos „Erasmus+“ etapas, kuriame bus dar labiau remiamas tarptautinis besimokančiųjų ir darbuotojų mobilumas. Todėl siekiama pereiti nuo kasmetinio konkursinio finansavimo prie dalyvavimo visą programos laikotarpį. Tokia galimybė yra suteikta švietimo institucijoms, turinčioms ilgalaikę organizacijos plėtros pasitelkiant mobilumus viziją, gebančioms organizuoti mobilumo projektus pagal „Erasmus“ kokybės standartą.

„Erasmus“ akreditacijos suteikimas patvirtina, kad Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla yra parengusi kokybiškų mobilumo veiklų ilgalaikę įgyvendinimo viziją, kuri yra organizacijos strateginės plėtros dalis. Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla kaip akredituota „Erasmus“ institucija galės paprasčiau pasinaudoti finansavimo pagal būsimos 2021–2027 m. programos 1 pagrindinio veiksmo galimybėmis.

Kad gautų finansavimą mobilumo veiklai pagal 1 pagrindinį veiksmą visus septynerius Programos metus, VAVM turi būti akredituota tik vieną kartą.

Remiama veikla: Darbuotojų mobilumas ir Besimokančių asmenų mobilumas profesinio mokymo srityje.

Naujai mobilumo veiklai vykdyti VAVM  kasmet gaus Erasmus+ programos lėšų.

Investicija į ateitį: Stabilus finansavimas reiškia, kad galėsime sutelkti dėmesį į ilgalaikius tikslus. Mobilumo veikla padės nuolat didinti mūsų mokyklos mokymo ir mokymosi kokybę. Galėsime išbandyti naują projektinę veiklą ar bendradarbiavimą su naujomis tarptautinėmis organizacijomis partnerėmis neteikdami naujos paraiškos.

 

Informaciją parengė

VAVM projektų vadovė Edita Rumbutė