VAVM Erasmus+ Kokybės konkurso 2021 nugalėtoja

  • Titulinis
  • VAVM Erasmus+ Kokybės konkurso 2021 nugalėtoja

Jau keturiolika metų Švietimo mainų paramos fondas apdovanoja „Erasmus+“ projektus įgyvendinusias institucijas ir kitų veiklų dalyvius bei partnerius. Šiemet pirmąkart apdovanojimo sulaukė tvariausi ir gamtai draugiškiausi projektai bei tie, kurie stipriausiai skatina įtrauktį ir skaitmenizaciją. Šiais apdovanojimais skleidžiama žinia apie kokybiškiausius projektus, geriausiai įgyvendintas veiklas ir tvariausius bendradarbiavimo pavyzdžius.

Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla apdovanota už skaitmenizaciją. Mokyklai įteikta kokybės statulėlė už inovacijų projektą „E-tool for assessing the professional competences of Car Mechanics in the context of EU experience“.

Projekto metu buvo sukurta elektroninė platforma automechanikų profesinėms kompetencijoms vertinti ES patirties kontekste. Tai interaktyvus internetinis resursas, aktualus transporto, o konkrečiau – automobilių mechanikos sektoriui. Naudodami šį e- įrankį būsimieji automechanikai mokymosi metu gali vertinti savo įgyjamų žinių ir įgūdžių lygį, numatyti veiklų kryptis reikiamų praktinių gebėjimų įgijimui. Pedagogams tai puiki platforma mokymo ir testavimo tikslams pasiekti. Taip pat specialistai, dirbantys transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto įmonėse  turi galimybę įsivertinti praktinių veiklų, susijusių su tiesioginėmis pareigomis, atitikimą techninės priežiūros ir remonto atlikimo technologiniams reikalavimams ir gamintojų rekomendacijoms.

Tokiu būdu ši priemonė ne tik suteikia galimybę patikrinti praktines žinias ir gebėjimus, bet ir atlieka mokomosios medžiagos funkciją, tuo įgalindama gerinti profesinio mokymo įstaigų mokymo bei transporto įmonių paslaugų kokybę bei kliento pasitenkinimo atlikta paslauga lygį, mažinti gamybinių klaidų kiekį, ir prisideda prie bendrojo vidaus produkto augimo Lietuvoje ir Europoje.

Daugiau informacijos: https://projektaivavm.wixsite.com/e-tool-car-mechanics .

„E-tool for assessing the professional competences of Car Mechanics in the context of EU experience“ svetainės adresas:  https://vavm.lt/E-Tool-Car-Mechanics/ .

Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos kūrybinė projekto darbo grupė: Tadas Klevas, Denis Metelica, Giedrius Vaitkevičius, Aplinaras Bružas, Valdas Jurevičius. Sveikiname kolegas!

Tarptautiniai projekto kūrybinės darbo grupės nariai atstovauja šias organizacijas partneres: Tartu Kutshairiduskeskus, Estija, Centro Integrado de Formación Profesional Someso, Ispanija, Zespol Szkol Samochodowych im. Tadeusza Tanskiego, Lenkija, Rhein-Maas-Berufskolleg, Vokietija ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Lietuva.

Projektą finansavo Europos Komisija.

Informaciją parengė projekto koordinatorė Edita Rumbutė

Nuotraukos ŠMPF

Galerija
Skip to content