„TVARKINGAS AUTOMOBILIS – SAUGI KELIONĖ“

  • Titulinis
  • „TVARKINGAS AUTOMOBILIS – SAUGI KELIONĖ“

Leonardo da Vinci mokinių mobilumo projektas „Tvarkingas automobilis – saugi kelionė“

(LLP-LdV-IVT-2011-LT-0521)

Pagrindinis projekto tikslas – automobilių mechaniko specialybės mokinių praktinių įgūdžių, tobulinimas taikant ES šalių naujausias automobilių technologijas ir atliekant stažuotę užsienio profesinio mokymo įstaigose bei automobių aptarnavimo ir remonto įmonėse.

Priimančios organizacijos:

– Latvijos Daugavpils celtnieku profesionala vidusskola;

– Suomijos Länsirannikon Koulutus Oy WinNova (WinNova West Coast Education Ltd);

– Rumunijos Colegiul tehnic Bals;

– Austrijos Land und Forstwirtschaftlicher Betrieb

Projektas prasidėjo 2011-09-01 ir baigsis 2012-08-31. Yra suplanuotos keturios 3 savaičių trukmės stažuotės į priimančias organizacijas.

Atlikę projekte numatytą stažuotę, busimieji automechanikai išmoks diagnozuoti automobilių gedimus ir jos pašalinti išmoks dirbti su moderniais saugumo sistemų diagnostikos prietaisiais, įgis tarptautinės darbo patirties, kuri leis jiems greitai įsidarbinti Lietuvos ar Europos automobilių aptarnavimo ir remonto įmonėse arba pradėti net savo verslą ir galės sėkmingiau konkuruoti darbo rinkoje. Stažuotės metu, moksleiviai susipažins su lankomų šalių kultūra ir tradicijomis, minėtų šalių švietimo sistemomis, šių šalių moksleiviais, praplės akiratį. Stažuotės metu moksleiviai bendraus su kitų šalių moksleiviais ir darbuotojais, todėl pagerės jų šnekamosios užsienio kalbos įgūdžiai.

Pagrindiniai dalyvių atrankos kriterijai: profesinės žinios, motyvacija, socialinė padėtis, anglų kalbos mokėjimas, dalyvavimas užklasinėje veikloje (dalyvavimas meninėje ir sportinėje veikloje bus privalumas).