Projekto baigiamoji konferencija

Projekto

„Variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto modulinėms mokymo programoms skirtų mokymo priemonių rengimas ir modulinių mokymo programų išbandymas“

projekto Nr. VP1-2.2-ŠMM-04-V-03-023

 BAIGIAMOJI KONFERENCIJA

2015 metų lapkričio 12 d. įvyko projekto rezutatų pristatymo konferencija.  Konferencijoje dalyvavo 37 Lietuvos profesinių mokyklų, kuriose rengiami automobilių mechanikai, automobilių elektromechanikai ir automobilių kėbulo remontininkai, specialistai. Džiaugėmės, kad į renginį atvyko didelis būrys verslo atstovų iš įmonių, su kuriomis Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla bendradarbiauja ne vienerius metus ir planuoja bendradarbiauti toliau.

Konferencijos metu vyko sukurtos e-mokymo priemonės nagrinėjimas įvairiais aspektais.

 

Profesinio mokymo sektoriuje vykdomus ES finansuojamus projektus, kuriuose parengiamos inovatyvios mokymo priemonės ir Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos įgyvendinto projekto svarbą analizavo Almina Pačešiūnienė, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro Profesinio mokymo kokybės skyriaus metodoninkė.

Parengtų e-mokymo(si) priemonių turinį pristatė Vitalij Kabelis, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos vyr. profesijos mokytojas.

 

Parengtų e-mokymo(-si) priemonių techninį sprendimą pakomentavo Marius Poškus, UAB “ZET technologijos” projektų vadovas.

 

Profesinio mokymo ir verslo įmonių bendradarbiavimo svarbą, ugdant darbo rinkos poreikius atitinkančius specialistus analizavo Vitalijus Marininas, UAB „eServisas.eu“ direktorius.

Apie e-mokymo(-si) priemonės šiuolaikiškumą ir inovatyvumą kalbėjo priemonės recenzentas Virginijus Remeikis, Tauragės profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui.

 

E-mokymo(-si) priemonės atitikimą iškeltiems projekto tikslams ir uždaviniams analizavo Arvydas Basakirskas, metodinės komisijos narys.

 

Taip pat vyko suplanuotas darbas 2 grupėse. Mokymo(si) priemonės administravimo, prieigos suteikimo diskusijos metu, konferencijos dalyviai uždavinėjo klausimus, iškilusius planuojant panaudoti parengtą priemonę mokymo procese.

Verslo įmonių atstovai kartu su mokyklos vadovybe turėjo galimybę aptarti rezultatyvaus bendradarbiavimo užtikrinimo gaires, darbuotojų kvalifikacijos kėlimo galimybes naudojant sukurtą e-mokymo(si) medžiagą.

Apibendrinant baigiamosios konferencijos rezultatus, projekto vykdytojas neabejoja, kad ši medžiaga bus naudinga ne tik 37 šalies profesinėms mokykloms, kuriose rengiami automobilių mechanikai, automobilių elektromechanikai ir automobilių kėbulo remontininkai, bet ir dirbantiems specialistams, kurie nori kelti kvalifikaciją, ir aukštosioms mokykloms, rengiančioms būsimus inžinierius.

Skip to content