2017 m. gegužės 17 d. Vilniaus automechnikos ir verslo mokykloje vyko užsienio kalbos (rusų) konkursas

Atviros daugiakultūriniam paveldui asmenybės ugdymas“.

 

Vykdant konkursą buvo siekiama ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kalba, istorija, kultūra, skatinti suvokti kalbos reikšmę rusų tautai, pažinti ją bei bendradarbiauti, atskleisti moksleivių kūrybinius ir raiškos gebėjimus.

Konkurse dalyvavo 7 komandos iš 6 profesinių mokyklų: VŠĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, VŠĮ Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų rengimo centras, Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centrą atstovavo komandos iš Informacinių ir vizualinių technologijų ir Transporto ir verslo skyriaus.

 

Konkurso metu mokiniai linksmai ir išradingai pristatė savo komandas, rašė testą naudojant interaktyvią lentą. Teste buvo įvairių klausimų, skirtų ne tik žinių, bet ir mokinių intelekto patikrinimui.

 

Monologo ir dialogo metu konkurso dalyviai susipažino su Nobelio premijos laureato Josifo Brodskio  kūryba, jo ryšiais su Lietuvos inteligentija, kalbėjo apie jo meilę Lietuvai, Vilniui.

 

Mokiniai deklamavo eilėraščius ir dainavo dainas kurias reikėjo paruošti iš anksto.

 

Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais.


Grįžti