.

 

VAVM mokinių praktika Prancūzijoje

 

Spalio 6 – 19 dienomis VAVM paskutinio kurso mokinių grupė atliko profesinę praktiką Argentueil mieste, Prancūzijoje. Veiklos buvo finansuotos iš Erasmus + projekto „Įgudę ir mobilūs Europos automechanikai“ lėšų. Mokiniai Martynas Jackevičius, Lukas Sinkevičius, Dominykas Mickevičius, Edvinas Šulskus, Danielius Mikianec ir Alanas Vasiljevas praktiką atliko priimančių partnerių PM mokykloje GARAC ir vietos auto transporto remonto įmonėse. Praktika užsienyje yra būdas susipažinti su sektoriaus darbo specifika toje šalyje, pagerinti profesinę kvalifikaciją, įgyti tarpkultūriškumo kompetencijų ir užsienio kalbos įgūdžių.

 

2 savaičių trukmės praktikos veiklos buvo – praktiniai užsiėmimai GARAC, darbas auto servisuose, apsilankymas tarptautinėje transporto parodoje bei kultūrinės-pažintinės ekskursijos Paryžiuje.

 

Grupė apsilankė garsiausiame pasaulio muziejuje – Luvre, pamatė įžymųjį Monos Lizos paveikslą, fotografavosi prie šiais metais, deja, degusios, o dabar restauruojamos Paryžiaus širdies – Notre Dame katedros, lipo į Eifelio bokštą, grožėjosi miesto panorama nuo Monmartro kalvos ir Triumfo arkos.

 

Gruodžio mėnesį GARAC su darbo stebėjimo vizitu lankysis 4 VAVM profesinio mokymo pedagogai, o 2020 m. su dėstymo vizitu – 2 mokyklos profesijos mokytojai – ekspertai.

 

Informaciją parengė VAVM tarptautinių projektų vadovė Edita Rumbutė

Nuotraukos projekto dalyvių.

 


Grįžti