Geriausias 2020 m. Europos profesijos mokytojas

  • Titulinis
  • Geriausias 2020 m. Europos profesijos mokytojas

Profesijos mokytojui Vitalij Kabeliui – tarptautinis pripažinimas!!!

Europos Komisijos rengiamame Europos profesinių gebėjimų savaitės Meistriškumo profesinio mokymo srityje apdovanojimų konkurse geriausiu 2020 m. profesijos mokytoju pripažintas Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos profesijos mokytojas ekspertas Vitalij Kabelis.

Mokytojo entuziastingas mokymo stilius įkvepia mokinius siekti meistriškumo automobilių techninės priežiūros ir remonto srityje. Inovatyvūs mokymo metodai, naujausių technologijų taikymas padeda auginti aukštos kvalifikacijos jaunus specialistus.

Mokytoją pasveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius. „Džiugu, kad esame čempionai ir profesinio mokymo srityje. Tikiu, kad šis neeilinis Vitalijaus pasiekimas įkvėps jaunimą rinktis gyvenimo kelią pagal savo interesus – ar tai būtų profesinis mokymas, ar aukštasis mokslas”, – sveikindamas profesijos mokytoją sakė ministras A. Monkevičius.

Seimo narys Liudas Jonaitis padėkojo Vitalijui Kalbeliui už asmeninį pavyzdį, aktyvią pedagoginę, profesinę veiklą, profesionalumą, kompetentingumą, inovatyvių mokymo metodų, technologijų taikymą, Lietuvos vardo garsinimą ir reprezentavimą profesinio mokymo srityje ir apdovanojo Lietuvos Respublikos Seimo Atminimo medaliu.

Tai jau ne pirmas šio profesijos mokytojo laimėjimas tarptautinėje erdvėje. V. Kabelis yra pelnęs antrą vietą „Euroskills“ profesinio meistriškumo konkurse, o nuo 2012 m. yra šio profesinio meistriškumo konkurso ekspertas.

Mokytojo parengti mokiniai taip pat sėkmingai dalyvauja tarptautiniuose profesinio meistriškumo konkursuose ir juose laimi prizines vietas.

Daugiau informacijos:

https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/awards-vet-excellence-2020_en

Vaizdo įrašas: 

Galerija
Skip to content