Kūrybinis projektas "Tvarumo link"

  • Titulinis
  • Kūrybinis projektas "Tvarumo link"
Šią savaitę VAVM siuvėjo programos mokiniai (S21gr., S22gr. ir TS22gr.) lankėsi Klaipėdos technologijų mokymo centre ir turėjo progą ne tik apžiūrėti naujausią įranga, bet ir sudalyvauti kūrybiniame projekte “Tvarumo link”.
 
Svetingai sutikęs Klaipėdos technologijų mokymo centras aprodė ir leido išmėginti naujausią įrangą bei supažindino mokinius su šių technologijų galimybėmis ir pritaikymu praktikoje. Turėjome progą prisiliesti ir padirbti su pramonėje bei masinėje gamyboje naudojamomis mašinomis, įrankiais bei programomis. Kūrybinio projekto metu parodėme savo įgytas žinias ir gebėjimus bei darbą komandoje įgūdžius. Dirbome kartu su Paryžiaus Marie Laurencin licėjaus ir Klaipėdos technologijų mokymo centro siuvėjo programos mokiniais. Projekto tikslas – prikelti drabužį antram gyvenimui ir pritaikyti juos šių dienų madoje. Projektui įgyvendinti turėjome dvi dienas ir mišrias komandas iš skirtingų mokymosi įstaigų. 
 
Kviečiame pasižiūrėti ir įvertinti kaip mums sekėsi. Tariame Ačiū mūsų Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklai už galimybę nuvykti ir Klaipėdos technologijų mokymo centrui už šiltą ir nuoširdų priėmimą, ir tokį šaunų projektą.

Skip to content