Projekto grupės pirmasis - hibridinis susirinkimas Vienoje

  • Titulinis
  • Projekto grupės pirmasis - hibridinis susirinkimas Vienoje

Erasmus+ „E-foto žodyno Europos automechanikams“ projekto hibridinis susitikimas Vienoje

 Pagaliau! Taip norėjosi sušukti po metų darbo prie sudėtingo, didžiulės apimties, tikro „hands on“ inovacijų projekto „Interneto e-foto žodynas Europos automechanikams“ (angl. „Online picture dictionary for the EU car mechanics“) sutikus daugumą tarptautinių projekto partnerių Vienoje, Austrijoje.

Įprastas tokio tipo projektų vykdymo scenarijus būtų gyvas susirinkimas pradžioje, įgyvendinimo strategijos išsamus aptarimas ir tik tada darbas su reguliariais tarpnacionaliniais susitikimais projekto einamiems klausimams išdiskutuoti ir priimti sprendimus. Pandemija, ištikusi pasaulį 2020-2021 m., tokią eigą padarė neįmanoma…Taigi, teko viską išsiaiškinti begaliniais nuotoliniais susirinkimais, o dar pats darbas: auto detalių gavimas, ardymas, ruošimas fotografavimui, tada nuotraukų retušavimas, žodyno vienetų vertimas ir kėlimas į interneto platformą. Ir dar ne viskas: dar redagavimas, peržiūra ir žodyno nuolatinis šlifavimas, tobulinimas.

Šiuo metu, kai sukurta apie 60 % „E-foto žodyno Europos automechanikams“ turinio, gyvas susitikimas su partneriais (4 organizacijų atstovais) bei visiems drauge nuotolinis su dar dviems partneriais kol kas negalėjusiais atvykti – buvo atgaiva, gurkšnis šviežio oro projekto plaučiams. Susitikimas buvo panašus į daug metų nesimačiusių draugų – šiltas, nuoširdus ir dėl to labai kūrybingas ir našus. Juk mes sunkiausia kartu jau įveikėme, tikimės, kad toliau bus tik lengviau ir sugebėsim laiku išleisti į Europos automechanikų orbitą savo inovatyvų kūrinį – E-Car Pictionary, kaip mes jį su meiliai vadiname.

VAVM profesionalų grupė dirbanti projekte yra Žygimantas Lapienis ir Vitalij Kabelis – idėjų generavimas, detalių „medžioklė“, ardymas ir paruošimas, Kęstutis Žostautas – fotografavimas ir nuotraukų redagavimas, Giedrius Vaitkevičius – vertimas į anglų kalbą, Denis Metelica interneto platformos kūrimas, administravimas, turinio įkėlimas, Edita Rumbutė – tarptautinių darbo komandų subūrimas, koordinavimas, sklaidos organizavimas https://projektaivavm.wixsite.com/mechanicspictionary .

Projekto partneriai, su kuriais dirbame petys į petį: Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Strokovni izobrazevalni center Ljubljana, Slovėnija, Tartu Kutsehariduskeskus, Estija, Centro Integrado de Formación Profesional Someso, Ispanija ir Berufsschule für Kraftfahrzeugtechnik, Austrija.

Galima drąsiai teikti, kad nors pandemija apsunkino mūsų darbą, tačiau jo nesustabdė, o ir kaip galėtų, kai komandoje profesionalūs, atkaklūs ir savo darbą mylintys žmonės!

Projektą finansuoja Europos Komisija, administruoja Nacionalinė agentūra Švietimo mainų paramos fondas

Informaciją parengė VAVM projektų vadovė Edita Rumbutė

Nuotraukos projekto dalyvių

Galerija