Mokykloje atidaryta pirmoji Baltijos šalyse BMW praktinio mokymo laboratorija!

  • Titulinis
  • Mokykloje atidaryta pirmoji Baltijos šalyse BMW praktinio mokymo laboratorija!

Mokykloje atidaryta pirmoji Baltijos šalyse BMW praktinio mokymo laboratorija!

Dar viena neeilinė diena mokykloje!

Sulaukėme svečių iš BMW atstovybės Lietuvoje ir netgi iš BMW koncerno Vokietijoje ir kartu atidarėme naujausia diagnostine įranga ir praktinio mokymo priemonėmis aprūpintą BMW laboratoriją!

Šioje specialiai įrengtoje klasėje būsimieji automobilių mechanikai galės praktiškai susipažinti su pažangiausiomis automobilių ateities technologijomis, didžiausią dėmesį skiriant elektros bei hibridinei įrangai. Šaunu, kad BMW atstovybė Lietuvoje suteikia galimybę mokiniams pažinti ir dirbti su naujausiomis technologijomis.

UAB „Krasta auto“ dovanojo VAVM BMW hibridinio automobilio bateriją, elektromobilio „BMW iX3“ elektroninę pavarą su valdymo elektronika ir galine važiuokle, specialų stelažą, integruotus elektroninius matavimo prietaisus – 12 voltų automobilio elektroninei daliai ir aukštos įtampos matavimams atlikti, diagnostinį kompiuterį. 

Džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu su UAB “Krasta Auto”, turime daug puikių planų bendradarbiavimui ateičiai. Artimiausiu metu planuojama speciali kvalifikacijos kėlimo programa ir mokyklos pedagogams, kurios metu mokytojai, padedami sertifikuotų BMW mechanikų ir elektromobilių ekspertų, gilinsis į technologinių inovacijų ypatumus. Pradėtas rengti paskaitų ciklas VAVM mokiniams apie naujausias BMW technologijas, kad jie žengtų koja kojon su rinkos tendencijomis

Pacituosim BMW moto, labai tinkantį ir mums “GERIAUSI MOKOSI IŠ GERIAUSIŲ!”

Mokykimės kartu !

Apie mus rašo:

https://www.krasta-auto.lt/bmw/vilniuje-atidaryta-pirmoji-bmw-laboratorija-baltijos-salyse-2/

https://www.delfi.lt/auto/autonaujienos/vilniuje-atidaryta-pirmoji-bmw-laboratorija-baltijos-salyse-91693499

 

Skip to content