VAVM bendruomenė jungiasi prie socialinės akcijos “Ženk Nerūkęs”

  • Titulinis
  • VAVM bendruomenė jungiasi prie socialinės akcijos “Ženk Nerūkęs”

Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos bendruomenė jungiasi prie socialinės akcijos “Ženk Nerūkęs”

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje paskelbti ,,Jaunimo metais“, organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“, kuri vyksta gegužės 2 – 30 dienomis.

Kiekvieną, nepaisant amžiaus, įpročių ar pomėgių, kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų” ir jungtis prie šios akcijos – ne konkuruojant ar varžantis, bet leidžiant laiką kartu, bendraujant ir žingsniuojant – su draugu, artimuoju, kolega ar augintiniu! Drauge atraskime naujus pomėgius! Kodėl verta dalyvauti ,,Ženk Nerūkęs‘ akcijoje, skirtoje Pasaulinei dienai be tabako?

„Ženk Nerūkęs“ dalyviais gali būti kiekvienas! Kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų“ bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių. O jei taip jau atsitiko, kad jau turite priklausomybę, tai gali būti proga pabandyti ją iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį. Kiekvienas, dalyvaudamas akcijoje, turės galimybę laimėti įvairių prizų: kelionės krepšius, gertuves, ausines, kuprines ir kitus prizus. Taip pat kiekvieną savaitę bus renkamas savaitės ėjikas bei akcijos pabaigoje – daugiausiai žingsnių per akciją nužigsniavęs bus apdovanotas specialiu prizu. Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.

Kaip prisijungti prie ŽENK NERŪKĘS!

Ženk ir Tu su mumis kartu !!!

Galerija