DARBUOTOJŲ KONTAKTAI

ADMINISTRACIJA

Pavardė, Vardas Pareigos Telefonas El. paštas
Pelakauskienė Elena Direktorė (8 5) 261 85 24 direktorius@vavm.lt
Keršienė Ona Direktoriaus pavaduotoja ugdymui (8 5) 261 90 04 ugdymas@vavm.lt
Jankauskas Dainius Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai (8 5) 261 89 02 infrastruktura@vavm.lt
Venčkauskaitė Ilona Gimnazijos skyriaus vedėja (8 5) 261 85 24 gimnazijosskyrius@vavm.lt
Smolnikovas Mantas Automechanikų skyriaus vedėjas (8 5) 261 90 04 automechanikuskyrius@vavm.lt
Baronienė Laimutė Bukiškių skyriaus vedėja (8 5) 240 35 23 bukiskiuskyrius@vavm.lt
Klevas Tadas Praktinio mokymo vadovas (8 5) 240 36 44 klevastadas@vavm.lt
Pusvaškienė Lilija Plėtros (vystymo) skyriaus vedėja (8 5) 261 85 24 pusvaskienelilija@vavm.lt
Čiapaitė Vilma Mokymo dalies administratorė (8 5) 261 89 02 mokiniuadministratorius@vavm.lt
Kukienė Ana Vyr. buhalterė (8 5) 261 85 24 buhalterija@vavm.lt
Žukauskaitė Vita Socialinė pedagogė (8 5) 261 89 02 socpedagogas@vavm.lt
Veitas Liudvikas Psichologas (8 5) 261 89 02 psichologas@vavm.lt
Krivienė Rūta Metodininkas (8 5) 261 89 02 metodininkas@vavm.lt
Radzevičienė Brigita Personalo specialistė (8 5) 261 90 04 personalas@vavm.lt
Krikštaponis Laimutis Sektoriaus vadovas (8 5) 240 35 23 sektoriausvadovas@vavm.lt
Chmeliova Raisa Darbų ir civilinės saugos inžinierė (8 5) 261 89 02 darbusauga@vavm.lt
Rumbutė Edita Projektų vadovė (8 5) 261 89 02 projektai@vavm.lt
Balabanova Ana Socialinė pedagogė (8 5) 240 36 44 socpedagogas@vavm.lt
Dundulytė Gražina Bibliotekos vedėja (8 5) 260 87 93 biblioteka@vavm.lt
Butkevičienė Danguolė Bendrabučio administratorė (8 5) 261 89 12 bendrabutis@vavm.lt

GIMNAZIJOS SKYRIAUS MOKYTOJAI

 Pavardė, Vardas Dėstomas dalykas

 El. paštas

Bagdonienė Vaiva anglų k. bagdonienevaiva@vavm.lt
Venčkauskaitė Ilona biologija venckauskaiteilona@vavm.lt
Brazauskas Gintaras geografija brazauskasgintaras@vavm.lt
Filipčik Zofija rusų k. filipcikzofija@vavm.lt
Klim Česlava lenkų k. klimceslava@vavm.lt
Lapeika Vytautas fizika lapeikavytautas@vavm.lt
Liepinaitis Sigitas kūno kultūra liepinaitissigitas@vavm.lt
Bielinytė Jolita istorija bielinytejolita@vavm.lt
Pusvaškienė Lilija anglų k. pusvaskienelilija@vavm.lt
Kuzmaitė-Tamulevičienė Laura matematika kuzmaitelaura@vavm.lt
Schmid Renata lietuvių k. schmidrenata@vavm.lt
Stungys Einoras kūno kultūra stungyseinoras@vavm.lt
Ščiuplienė Giedrė lietuvių k. sciuplienegiedre@vavm.lt
Žydelienė Inga etika zydelieneinga@vavm.lt
Česnulevičienė Rūta anglų k. cesnulevicieneruta@vavm.lt

PROFESIJOS MOKYTOJAI

Pavardė, Vardas   El. paštas
Bolys Povilas Profesinis mokymas bolyspovilas@vavm.lt
Bružas Apolinaras Profesinis mokymas bruzasapolinaras@vavm.lt
Bukauskas Virgilijus Profesinis mokymas bukauskasvirgilijus@vavm.lt
Ribokas Danielius Profesinis mokymas ribokasdanielius@vavm.lt
Gaižutienė Jolanta Profesinis mokymas gaizutienejolanta@vavm.lt
Bučinskas Edvinas Profesinis mokymas bucinskasedvinas@vavm.lt
Černiavskaja Ana Profesinis mokymas cerniavskajaana@vavm.lt
Janecka Remigijus Profesinis mokymas janeckaremigijus@vavm.lt
Jurevičius Valdas Profesinis mokymas jureviciusvaldas@vavm.lt
Kabelis Vitalij Profesinis mokymas kabelisvitalijus@vavm.lt
Spiridonovas Aurimas Profesinis mokymas spiridonovasaurimas@vavm.lt
Kriaunevičienė Gražina Profesinis mokymas kriaunevicienegrazina@vavm.lt
Kanapinskas Darius Profesinis mokymas kanapinskasdarius@vavm.lt
Mockus Vytautas Profesinis mokymas mockusvytautas@vavm.lt
Mikailionienė Vidutė Profesinis mokymas mikailionienevidute@vavm.lt
Petrauskas Darius Profesinis mokymas petrauskasdarius@vavm.lt
Ragauskas Tadas Profesinis mokymas ragauskastadas@vavm.lt
Krotovas Valerijus Profesinis mokymas krotovasvalerijus@vavm.lt
Lapienis Žygimantas Profesinis mokymas lapeniszygimantas@vavm.lt
Laurinavičius Mykolas Profesinis mokymas laurinaviciusmykolas@vavm.lt
Vinciūnas Marius Profesinis mokymas vinciunasmarius@vavm.lt
Sladkevičius Nerijus Profesinis mokymas sladkeviciusnerijus@vavm.lt
Stankus Jonas Profesinis mokymas stankusjonas@vavm.lt
Stonkuvienė Kristina Profesinis mokymas stonkuvienekristina@vavm.lt
Žostautas Kęstutis Profesinis mokymas zostautaskestutis@vavm.lt
Velavičius Edvardas Profesinis mokymas velaviciusedvardas@vavm.lt
Bilevičius Aurimas Profesinis mokymas bileviciusaurimas@vavm.lt
Stragauskas Gediminas Profesinis mokymas stragauskasgediminas@vavm.lt
Navikas Stasys Profesinis mokymas navikasstasys@vavm.lt
Mikailionienė Vidutė Profesinis mokymas mikailionienevidute@vavm.lt
Kondratovič Mažena Profesinis mokymas kondratovicmazena@vavm.lt
Pilkienė Virginija Profesinis mokymas pilkienevirginija@vavm.lt
Pociūnas Vidmantas Profesinis mokymas pociunasvidmantas@vavm.lt
Stonys Dominykas Profesinis mokymas stonysdominykas@vavm.lt
Sesickas Virginijus Profesinis mokymas sesickasvirginijus@vavm.lt